Skákací hrad Skákací hrad Hüpfburg

Jak jsme začínali se skákacími hrady

Naše rodinná firma provozující zábavné atrakce vznikla v roce 2006 pořízením prvního skákacího hradu. Tehdy mi byl představen v celé své kráse na jedné zahradě u rodinného domu původním majitelem, který mne obratem vyzval k tomu, abych ho rovnou vyzkoušel. Musím se přiznat, že jsem měl tenkrát obavy z jeho poškození, přesto jsem tohoto “dominátora” navštívil uvnitř a trochu v něm zařádil. Nejprve mi bylo divné, proč není slepený a tím držel pohromadě. Záhy se však dostavilo vysvětlení od majitele, který se na dotaz začal smát. Potom mi řekl, že je ušit, proto je do něj neustále vháněn vzduch ventilátorem. A protože bylo vše v pořádku, plácli jsme si a já se stal jeho majitelem.

Začátky podnikání nebyly lehké, ale tvrdá dřina a odříkání se nakonec vyplatilo. Výsledky na sebe nenechaly dlouho čekat a já brzy pochopil, že jeden skákací hrad stačit nemůže, proto jsem začal přemýšlet o dalším skákacím hradu a zejména jeho barevném provedení. Tehdy jsem si říkal, pokud ČSSD červeno-žluté provedení vítá, proč neoslovit ODS s modro-žlutým.

Postupem času došlo k navýšení počtu na 4 skákací hrady a já si při rozhovorech se zákazníky uvědomil, že je potřeba nabídnout něco víc a posunout tak firmu zase o krok dál. Proto firma v roce 2010 rozšířila svou působnost o trampolínu a malování dětí na obličej – tzv. facepaiting. Původně byly mé myšlenky k těmto inovacím spíše skeptické, dnes však vím, že to byla správná volba. Každá firma musí hledět do budoucnosti nejen proto, aby neztratila zájem stávajících klientů, ale hlavně proto, aby byla perspektivnější, zajímavější a oslovila klienty nové.

Klienti a rodiče svých ratolestí na naší firmě oceňují především jistotu a spolehlivost. Nejdůležitější je však pro ně to, že ke všem skákacím hradům a trampolíně zajišťujeme odborně vyškolenou obsluhu, která je za provoz atrakce po celou dobu jejího provozu plně odpovědná. Ale pár slov o skákacím hradu jako takovém.

Skákací hrad

Všechny skákací hrady jsou ušity z těch nejkvalitnějších materiálů PVC v odpovídající tloušťce a kvalitě tak, aby byly dlouhodobě schopny odolat všem nepříznivým vlivům. Někteří mohou namítat, proč nekoupit levný skákací hrad z Polska nebo Číny, který vydrží také, ovšem majitel takových výrobků se pak nesmí divit, jak dlouho mu poslouží. Naše firma http://www.skakaci-hrad.cz má všechny skákací hrady z nejlepších materiálů na světě, proto se na ně naši zákazníci mohou kdykoli spolehnout.

www.skakaci-hrad.cz

Dalším podstatným pilířem naší firmy bylo zhotovení webových stránek, které byly několikrát konzultovány a předělávány proto, aby byly jednoduché, estetické a zejména splňovaly svůj účel. To se domnívám, že se nakonec p. Kvasničkovi za společnost esluzby.net podařilo, proto bych mu chtěl ještě jednou, touto formou, za jejich realizaci srdečně poděkovat. Na těchto stránkách pak klienti zejména oceňují Přehled volných termínů pronájmu skákacích hradů, kde je jasně dáno, kdy a která atrakce je obsazená či volná. Za zmínku stojí i Poptávkový formulář, jehož vyplněním a odesláním klient obratem získává ucelené informace o podmínkách akce. Firma rovněž není plátcem DPH, což lze rozhodně chápat v očích některých klientů za pozitivní výhodu. Najdeme zde však i tolik důležité rozměry skákacích hradů a trampolíny, jelikož né každý klient disponuje optimálními prostory pro jejich provoz.

Posledním přítelem a zároveň největším nepřítelem všech akcí bývá počasí. Ovšem doby, kdy jsme poroučeli větru, dešti jsou již nenávratně pryč a tak nezbývá než doufat, že právě Vám to vyjde.


(c) 2006-2024
tvorba stránek esluzby.net

🍪 Nastavení soukromí